Upvest logo
  • cz / en
  • Přihlásit se

O Upvestu

Analytický tým

Analytický tým má na starosti především analýzu investičních příležitostí, strukturování a navrhování parametrů úvěrů a kontrolních mechanismů. Vykonává předinvestiční komerční prověrky a komunikuje s externími technickými znalci, technickým dozorem a právními poradci během procesu analýzy i samotné realizace projektu. U již zainvestovaných projektů kontroluje proces realizace ve spolupráci s externími partnery.

David Musil

David Musil

CEO

Má zkušenost z divize investičního bankovnictví JPMorgan a z valuací a finančního modelování ve společnosti Deloitte z pozice analytika.

Více na LinkedIn

Technologický tým

Technologický tým zajišťuje implementaci a chod investiční platformy upvest.cz. Při implementaci je kladen důraz hlavně na zabezpečení osobních údajů klientů, peněžních toků, konzistenci dat spojených s procesem investování a funkčnost platebního prostředku.

Petr Volný

Petr Volný

CTO

Pracoval jako SW engineer pro startupy GoodData a Represent.com a jako kontraktor pomáhal dalším firmám s prototypováním a rozvojem jejich produktu.

Více na LinkedIn

Investiční komise

Investiční komise má rozhodující slovo při výběru a schvalování investičních příležitostí.

Na základě podkladů vypracovaných a předložených analytickým týmem upvest ve spolupráci s externími partnery (především technickými poradci a právními kancelářemi), schválí či zamítne předloženou investiční příležitost spolu s navrženou smluvní dokumentací týkající se finanční participace na předloženém projektu.

Členové investiční komise jsou s investičními příležitostmi (analyzovanými projekty) a poté výsledky jednotlivých prověrek (komerční, právní, technická), hodnotami klíčových indikátorů a finančními ukazateli projektu seznámeni v průběhu zhotovování analýzy a strukturování úvěru analytickým týmem. Stejně tak se zněním návrhu smluvní dokumentace a parametrů úvěru. Na základě předložených materiálů pak investiční komise navrhuje úpravy, změny nebo doplnění dané smluvní dokumentace či parametrů úvěru. Popřípadě může navrhnout ukončení celého procesu.

Dušan Šťastník

Dušan Šťastník

Bývalý ředitel oddělení pro kapitálové trhy globální realitně-poradenské společnosti JLL. Nyní se věnuje svým vlastním projektům a působí jako nezávislý poradce.

Jan Krákora

Jan Krákora

Advokát, partner advokátní kanceláře Wilsons, specializující se na komplikované finanční a investiční transakce. Radí bankám, institucionálním investorům, investičním fondům a dalším finančním institucím. Má rozsáhlé zkušenosti s realitními projekty a korporátním financováním na straně poskytovatelů financování i dlužníků.

Milan Dembowski

Milan Dembowski

Jako ředitel týmu realitního financování Komerční banky vede tým zodpovědný za úvěrování nových developerských projektů a nemovitostních investic v České republice a na Slovensku. Pan Dembowski má více jak 20letou zkušenost v bankovnictví, zejména pak právě v oblasti realitního financování. Je členem Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN).

Kontakty

+420 773 633 925

info@upvest.cz

Pokud poptáváte financování, napište nám na

novyprojekt@upvest.cz

David Musil

CEO & Partner

david.musil@upvest.cz

Petr Volný

CTO & Partner

petr.volny@upvest.cz

Sídlo firmy

Italská 2581/67
Vinohrady, 120 00 Praha 2

Kontaktní adresa – kancelář

Budova Churchill I – BASE
Italská 2581/67
120 00 Praha 2Vinohrady

Mapa s místem kanceláře Upvest
Mapa s místem kanceláře Upvest

Majoritním vlastníkem upvest s.r.o. je společnost

KB Smart Solutions Logo

Společnost upvest s.r.o. je registrována u České národní banky jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu.

Kontakt

  • info@upvest.cz

  • upvest s.r.o.
    Budova Churchill I – BASE
    Italská 2581/67
    120 00 Praha 2Vinohrady

Sledujte nás

Copyright © 2022, upvest s.r.o., IČ: 05835526
Začít investovatPřihlásit se