Upvest logo
Nabídka investicProcesO UpvestuFAQInsights
Začít investovatPřihlásit se

Investiční proces v rámci Upvestu

Upvest je investiční platforma, která propojuje investory a developery. Veškeré realizované investice prochází vícekolovým procesem podrobných prověrek a schválení v rámci nezávislé investiční komise.

Proces výběru projektuProces registrace

Jak vybíráme a vyhodnocujeme projekty

 • 1

  Komerční nastavení financování

  Klíčová role Upvestu spočívá ve správném nastavení úvěrového vztahu po komerční stránce. Především pak v časování uvolňování samotného financování s ohledem na dosažení vybraných milníků projektu, které vedou ke zpřesnění rozpočtu a časového harmonogramu projektu a k potvrzení predikovaných tržeb. Tyto skutečnosti zvyšují dluhovou kapacitu projektu a jsou důležité pro správné nastavení podmínek čerpání úvěru. Upvest nastavuje i další povinnosti a prohlášení včetně povinnosti dodržování vybraných poměrových ukazatelů, jako je LTV / LTC nebo ICR. Těmito povinnostmi mimo jiné dochází k motivaci úvěrovaného projekt realizovat efektivně a v souladu s odsouhlaseným business plánem.

 • 2

  Due diligence proces

  Financované projekty vyhodnocujeme po komerční, technické, právní a případně i daňové a finanční stránce. Prověrky vykonáváme ve spolupráci s našimi partnery z řad předních poradenských společností.

 • 3

  Schválení investiční komise

  Jak výchozí komerční nastavení parametrů financování, tak výsledky prověrek a shrnutí úvěrové dokumentace prochází dvoukolovým schvalovacím procesem investiční komise Upvest.

1

Předinvestiční prověrky zpracovávají

Při předinvestičních prověrkách spolupracujeme pouze s partnery s vysokou reputací a silným track recordem.

Havel & Partners
Savills
Wilsons
intro image

Jak začít investovat na Upvestu

1

Online registrace a oveření identity

Účet si na Upvestu založíte za pár minut - stačí se registrovat přes naši webovou aplikaci. Pro absolutní bezpečí a automatické ověření identity nabízíme i přihlášení přes BankID. Podporujeme registrace fyzických i právnických osob.

intro image
2

Výběr projektu a provedení investice

Své portoflio si na Upvestu sestavujete sami z jednotlivých investičních přiležitostí dle vaší investiční strategie. Sami si také volíte výši expozice na jednotlivé projekty. U každé investiční příležitosti zveřejňujeme transparentní a důkladnou analýzu projektu a poskytujeme všechny výsledky předinvestičních prověrek.

Investici provedete v rámci investiční aplikace plně online. Minimální investice je zpravidla 5 000 Kč. Po provedení investice vás o průběhu projektu pravidleně informuje na kvartální bázi.

3

Přehledná správa portfolia

Splátky jistiny a výnosů můžete jednoduše vidět na přehledu svého účtu Upvest. O každém pohybu na Vašem účtu Upvest Vás budeme informovat emailem. Pokud budete chtít peníze zaslat zpět na Váš bankovní účet, stačí zadat požadavek v naší investiční aplikaci.

Mám dotaz k výnosůmStát se investorem

Máte otázky?

Začít investovatDalší časté dotazy

Neváhejte se nám ozvat

info@upvest.cz

+420 773 633 925

Kontakt

info@upvest.cz

+420 773 633 925

upvest s.r.o.
Jindřišská 937/16
110 00 Praha 1Nové Město

IČ: 05835526

 

Sledujte nás

Společnost upvest s.r.o. je registrována u České národní banky jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu.

Copyright © 2024